Karta Podarunkowa

 

Karta Podarunkowa

 

Nie masz pomysłu na prezent? Nie jesteś pewna / pewien czy trafisz z rozmiarem lub w gust osoby, którą chcesz obdarować? Proponujemy Kartę Podarunkową La Vantil, którą możesz doładować dowolną kwotą i w eleganckiej formie przygotować na prezent. Środki na karcie ważne są aż rok od daty zakupu. 

 

 

 

Regulamin Karty Podarunkowej La Vantil/Grejs

 

1. Karta Podarunkowa La Vantil dostępna jest w każdym Salonie Sprzedaży La Vantil/Grejs.

2. Kartę Podarunkową La Vantil może nabyć każda zainteresowana osoba.

3. Kartę Podarunkową La Vantil można doładować dowolną kwotą nie przekraczającą 500 zł. Doładowanie karty oznacza jej aktywację.

4. Ważność Karty Podarunkowej La Vantil 12/20 oznacza ostateczny termin możliwości aktywacji Karty.

5. Środki zgromadzone na Karcie podarunkowej ważne są przez okres 12 miesięcy od momentu jej aktywacji.

6. W Salonach Sprzedaży La Vantil/Grejs istnieje możliwość doładowania karty dowolną kwotą w okresie trwania jej ważności. Doładowanie nie przedłuża terminu ważności środków na Karcie Podarunkowej.

7. Posiadacz karty podarunkowej może zamienić środki zgromadzone na Karcie Podarunkowej La Vantil na dowolny towar. Istnieje możliwość dopłacenia różnicy wartości paragonu gotówką, kartą płatniczą lub inną kartą podarunkową La Vantil.

8. Karta Podarunkowa La Vantil nie podlega wymianie na środki pieniężne.

9. Karta Podarunkowa La Vantil nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, nie jest instrumentem pieniądza elektronicznego, nie jest kartą płatniczą.

10. Możliwość sprawdzenia środków na karcie podarunkowej odbywa się w dowolnym Salonie Sprzedaży La Vantil.


Regulamin karty podarunkowej La Vantil dostępny jest w Salonach Sprzedaży La Vantil/Grejs i na stronie internetowej www.lavantil.pl

Menu podstrony